UWAGA! Używasz przestarzałej przeglądarki. Witryna nie będzie wyświetlana poprawnie!
0 Zapytanie ofertowe Zobacz »
Strona głównaReferencje

Referencje

Jak zweryfikować informacje prezentowane na stronach internetowych dostawców jak również informacji prezentowanych przez handlowców ? O jakości pracy naszej firmy świadczy szereg zadowolonych i profesjonalnie obsłużonych klientów. Mały wycinek naszych referencji podajemy do wiadomości publicznej. Informacje poufne o wysokości danej realizacji pozostają tajemnicą handlową.

„Prace zostały wykonane prawidłowo, zgodnie z zaplanowanym terminem, w sposób w pełni odpowiadający Zamawiającemu. Firmę Perfect Fitness Service możemy polecić innym inwestorom. Gdyż jest godnym zaufania i terminowym Wykonawcą”

Ośrodek Sportu i Rekreacji Warszawa Wola


„Firma Perfect Fitness Service Tomasz Kowalewski dała się poznać jako fachowy solidny i terminowy dostawca dysponujący odpowiednim sprzętem, potencjałem technicznym oraz odpowiednią kadrą wykfalifikowanych fachowców”
Urząd Gminy Kobierzyce


„Potwierdzam profesjonalizm, rzetelność i terminowość firmy PFS polecając innym potencjalnym inwestorom”
Fitness Club Orion Elbląg


„Wykonawcę możemy polecić innym inwestorom gdyż jest godnym zaufania i terminowym Wykonawcą”
Medical SPA Sanatorium Unitral


„Firma Perfect Fitness Service Tomasz Kowalewski dała się poznać jako fachowy solidny i terminowy dostawca dysponujący odpowiednim sprzętem, potencjałem technicznym oraz odpowiednią kadrą wykfalifikowanych fachowców. Wykonawcę możemy polecić innym inwestorom gdyż jest godnym zaufania i terminowym Wykonawcą”
Centrum Onkologii w Bydgoszczy


„Wykonawca wywiązał się z powierzonego Zadania rzetelnie i w wyznaczonych harmonogramem terminach”
Gmina Krobia.


oraz wiele innych...

Galeria