UWAGA! Używasz przestarzałej przeglądarki. Witryna nie będzie wyświetlana poprawnie!
0 Zapytanie ofertowe Zobacz »
Strona głównaIMPULSE FITNESS

IMPULSE FITNESS

Impulse Fitness jest wiodącym dostawcą urządzeń fitness posiadającym swoje fabryki na terenie Chin. System produkcji został oparty na długoletnim doświadczeniu w dziedzinie badań i rozwoju sprzętu fitness, jego produkcji i projektowaniu.
Priorytetem firmy jest dostarczanie wysokiej jakości produktów, którym zaufały tysiące klientów na całym świecie. Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia konkurencyjnych produktów, usług i wsparcia sprzedaży dla operatorów w branży fitness w celu osiągnięcia maksymalnej wartości dla klientów, zgodnie z potrzebami klientów. Impulse Fitness to trafny wybór klientów na całym świecie. Sprzęt występuje w kilkunastu pełnych liniach produktów, które łączy ergonomiczny design, dopracowane detale i komfort użytkowania. Dobór materiałów, jakość wykonania stalowej ramy i części, płynna regulacja ruchu wszystkie te cechy są ucieleśnieniem kreatywności i doświadczenia konstruktorów sprzętu Impulse.
Co za tym idzie? Najwyższa jakość produktu w cenie dostępnej dla klienta. Sprawdź sprzęt na żywo i przekonaj się, że jakość o której piszemy to bezawaryjna praca, intuicyjna obsługa, ergonomia ćwiczeń, czyli najwyższe wartości dla Twojego klubu jakie powinien posiadać sprzęt. Wiemy jak ważne jest to dla Twojego klubu. Dostawca nie korzysta tylko z rozwiązań, które pokazuje od lat. Cały czas rozwija swój produkt prezentując rok rocznie swoje premiery na międzynarodowych targach FIBO w Kolonii.

Galeria