UWAGA! Używasz przestarzałej przeglądarki. Witryna nie będzie wyświetlana poprawnie!
0 Zapytanie ofertowe Zobacz »
Strona głównaKontakt

Formularz serwisowy - zgłoszenie usterki

Oddajemy do Państwa dyspozycji szybki i wygodny formularz serwisowy – zgłoszenie serwisu sprzętu fitness. Pozwala on na błyskawiczną komunikację z działem serwisu naszej firmy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę oryginalnych podzespołów zamiennych. Jako serwis fitness korzystamy ze sprawdzonych dostawców na terenie kraju oraz całego świata. Świadczymy usługi dla klientów instytucjonalnych oraz prywatnych. Zgłoś usterkę swojego sprzętu fitness a my na wstępie podamy wycenę i po jej akceptacji przystąpimy do realizacji. Udzielamy gwarancji na swoje usługi. Istnieje również możliwość zlecenia zbiorczych oględzin sprzętu dla klientów (np. sektora publicznego), którzy nie mogą w sposób jednoznaczny ocenić swoich potrzeb w zakresie skutecznej naprawy.

W naszej szerokiej ofercie znajdziesz m.in. pasy i płyty do bieżni treningowych, linki i pasy do maszyn siłowych.

W przypadku pytań lub wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji telefonicznie pod numerem /0-55/ 235 02 66 w godzinach pracy biura.

Przesłanie usterki do oględzin jest najszybszym sposobem na określenie wyceny części / usług i nie obciąża Państwa w żaden sposób w przypadku rezygnacji z wykonania zlecenia. W sposób jasny i rzetelny określimy możliwość naprawy danego sprzętu oraz przybliżony termin.

Szukasz pasa, płyty do swojej bieżni treningowej lub nietypowej części? Części oryginalne oraz zamienniki do większości marek fitness będących na rynku. Prześlij zapytanie bezpośrednio na serwis@perfectfitness.pl lub skorzystaj w formularza on-line.

* pole wymagane

Załączniki