UWAGA! Używasz przestarzałej przeglądarki. Witryna nie będzie wyświetlana poprawnie!
0 Zapytanie ofertowe Zobacz »
Strona głównaSerwis Sprzętu Fitness

Serwis Sprzętu Fitness

Perfect Fitness Service oferuje profesjonalny serwis urządzeń fitness na terenie całego kraju. Zajmujemy się obsługą urządzeń profesjonalnych w klubie oraz serwis urządzeń domowych praktycznie wszystkich dostępnych na rynku marek. Ogólnopolski zakres działania pozwala nam szybką reakcję na Państwa potrzeby. Serwis sprzętu fitness obydwa się wyłącznie w miejscu instalacji urządzeń i nigdy nie prosimy o wysyłanie sprzętu do siedziby naszej firmy.

W naszym ofercie znajdziesz największy w Polsce wybór podzespołów zamiennych do sprzętu fitness z uwzględnieniem kluczowych dla pracy sprzętu fitness np. pasów biegowych do bieżni czy płyt. Systematycznie rozwijamy dzieł części zamiennych dostępnych dla klubów fitness.
Nasza oferta uwzględnia ponadto m.in. profesjonalny serwis tapicerski dla obić sprzętu fitness, regenerację płytek sterujących, wałów czy kół zamachowych w bieżni i maszynach eliptycznych.

Jeżeli spotkała Cię losowa sytuacja będąca działaniem siły wyższej np. zalanie czy spalenie sprzętu skontaktuj się z nami. Wykowany fachowe oględziny i wydamy ekspertyzę dla Twojego ubezpieczyciela. W kolejnym etapie skutecznie odnowimy Twój sprzęt przy zachowaniu oryginalnych podzespołów.

Jak możesz zgłosić usterkę sprzętu fitness lub wycenić szacunkowy koszt naprawy?

  • Telefonicznie w kontakcie z naszym działem serwisu lub pocztą elektroniczną na adres serwis@perfectfitness.pl
  • Skorzystaj z formularza na stronie – zakładka Serwis Fitness – Formularz Serwisowy
  • W odpowiedzi uzyskasz od nas wycenę naprawy z uwzględnieniem przewidywalnego czasu dojazdu