UWAGA! Używasz przestarzałej przeglądarki. Witryna nie będzie wyświetlana poprawnie!
0 Zapytanie ofertowe Zobacz »
Strona głównaO firmie

O firmie

Perfect Fitness Service - klubowy sprzęt aerobowy, sprzęt fitness oraz wyposażenie siłowni. Projektowanie klubów fitness.

Witamy na naszej stronie internetowej - firma Perfect Fitness Service z siedzibą w Elblągu. Specjalizujemy się w dystrybucji profesjonalnego sprzętu fitness m.in. produktów firmy Impulse Fitness oraz profesjonalnych urządzeń aerobowych marki Intenza Fitness. Oferujemy całościowe wyposażenie siłowni i klubów fitness w najwyższej klasy profesjonalny sprzęt fitness. Zapewniamy kompleksową obsługę - od projektowania fitness klubów i siłowni, poprzez finansowanie leasingowe, aż po fachowy serwis urządzeń fitness, zarówno w zakresie gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym. W naszej ofercie znajdziesz bieżnie, maszyny eliptyczne, rowery treningowe, kompletne wyposażenie siłowni, innowacyjne urządzenia fitness. Nasze doświadczenie pozwala oferować nam usługi oraz wyposażenie fitness klubu najwyższej jakości. Nasza firma zapewnia doradztwo w zakresie finansowania sprzętu fitness oraz projektowania klubów fitness.
Nasz solidny drugi filar działalności w branży fitness to ogólnopolskie centrum serwisowe sprzętu fitness. Fitness Serwis funkcjonujący nieprzerwanie od 20 lat to lata doświadczeń, którymi nie może się pochwalić nikt inny w branży. Doświadczenie wypracowane od 1997 roku, którego nie da się kupić. Serwis sprzętu fitness z którego korzystają ośrodki w całym kraju. Perfect Fitness Service – zaufany dostawca sprzętu fitness oraz usług serwisowych w biznesie fitness. Naszymi klientami są sieci fitness, kluby fitness, hotele i ośrodki sportowe na terenie całego kraju. Z naszych usług korzystają również prestiżowe hotele oraz developerzy. Zapraszamy do współpracy. Nasza oferta skierowana jest również do firm branży sportowej działających lokalnie oraz sklepów internetowych oferujących sprzęt klasy premium. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem handlowym.