UWAGA! Używasz przestarzałej przeglądarki. Witryna nie będzie wyświetlana poprawnie!
0 Zapytanie ofertowe Zobacz »
Strona głównaSIŁOWNIA FIRMOWA - Sprzęt fitness

SIŁOWNIA FIRMOWA - Sprzęt fitness

Zadbaj o kondycję swoich pracowników. Dlaczego warto zorganizować u siebie strefę fitness ?

Jak pokazuje nasze doświadczenie, nasze portfolio i wykonane realizacje, wiele firm już dawno postawiło na aktywność swoich pracowników budując w swoich siedzibach np. biurowcach strefy fitness dla swojego personelu.

W trudnych czasach pandemii powszechnego ograniczenia stref aktywności i rekreacji w obawie o swoje zdrowie wielu, nawet bardzo aktywnych pracowników zrezygnuje z członkostwa w swoim ulubionym fitness clubie. Wiele w form aktywności fizycznej takiej jak siłownia, squash czy aerobik nie wrócą długo w swojej dawnej atrakcyjnej formie. Odpowiedzią na to może być organizacja własnej siłowni w firmie.

Doskonałym pomysłem jest przeznaczenie jednego pomieszczenia w biurze na siłownię oraz stworzenie miejsca, w którym podwładni będą mogli odpocząć po pracy, odprężyć się oraz odstresować. Firmowa siłownia będzie sprzyjała także zachowaniu pozytywnej atmosfery w pracy oraz integrowała ze sobą pracowników. Zadowolony pracownik, który czuje się otoczony troską będzie także bardziej zmotywowany do wypełniania swoich obowiązków, co wprost przełoży się na sukcesy firmy.

Ty zaplanuj pomieszczenie, my zajmiemy się resztą. Dobierzemy odpowiednie urządzenia, zaplanujemy strefy treningowe. Wszystko skrojone do Twojego budżetu i możliwości. Rzuty prezentują przykładowe rozwiązania dla firmy gdzie w uzgodnieniu z pracownikami wydzielono dodatkowe strefy zajęć w instruktorem (np. Joga itp.) Prezentowane rzuty pokazują rozwiązanie w którym w uzgodnieniu z pracownikami wydzielono dodatkową strefę dla treningu z instruktorem w grupie np. zajęcia z Jogi.

Galeria