UWAGA! Używasz przestarzałej przeglądarki. Witryna nie będzie wyświetlana poprawnie!
0 Zapytanie ofertowe Zobacz »
Strona główna2XL CORP - GymWipes

2XL CORP - GymWipes

2XL to firma jedna z wiodących amerykańskich firm produkujących środki czyszczące i konserwujące - rozpoznawalna przede wszystkim jako właściciel marki GymWipes. Produkty GymWipes zostały opracowane specjalnie z myślą o wygodnym czyszczeniu z pozostałości potu i brudu powierzchni kontaktowych sprzętu fitness i sprzętu treningowego, bez ich niszczenia. Zapomnij o nieprzyjemnych odczuciach z ćwiczenia po innej osobie. Produkty świetne nadają się do czyszczenia siedzisk, podstaw, oparć, ławek, uchwytów, powierzchni chromowanych, lakierowanych, stalowych i gumowych, łóżek solarnych, paneli elektronicznych, etc. Roztwór i chusteczki GymWipes zostały opracowane przy współpracy z producentami sprzętu i uwzględniają ich cenne sugestie i wskazówki. Ten produkt po prostu działa. I to dokładnie tak, jak życzyli sobie tego producenci sprzętu fitness. Nie zawiera alkoholu, ani amoniaku i nie pozostawia osadów. Skład produktu obejmuje wyspecjalizowane środki powierzchniowo czynne, które czyszczą sprzęt w siłowni, lecz są nietoksyczne i niedrażniące dla użytkowników. Opakowanie zawiera zestaw dużych  i trwałych chusteczek GymWipes, które długo pozostają wilgotne, są wytrzymałe i opracowane zostały w taki sposób, aby nie wysuszać powierzchni skórzanych, czy gumowych. Produkt nie strzępi się, jest mocno nawilżony i przyjemny dla użytkownika. Chusteczki GymWipes i ich skład są również przyjazne dla środowiska, w przeciwieństwie do wielu innych produktów. Odczucia użytkowników. Aby stworzyć produkt o idealnej funkcjonalność i skuteczności, chusteczki GymWipes zostały również przetestowane wśród użytkowników siłowni. Klienci docenili również technologię i wiedzę wykorzystaną przy tworzeniu GymWipes. Używając GymWipes klienci mogą poczuć większą czystość, ponieważ chusteczki można stosować w siłowni na każdej części urządzenia: siedziskach, oparciach, poręczach, ławkach, uchwytach, powierzchniach chromowanych, lakierowanych, stalowych, gumowych i panelach elektronicznych. Nasza obietnica; "W firmie 2XL Corporation poświęcamy wiele uwagi na opracowanie produktów i ich jakość, ponieważ sami ich używamy. GymWipes czyszczą wyposażenie szybko, łatwo i profesjonalnie i stanowić będą dla klientów siłowni produkt, który ma sobie równych w użyteczności, wygodzie stosowania i skuteczności."

Innowacyjne rozwiązanie w konserwacji urządzeń w siłowni 2XL-610 - Chusteczki do konserwacji powierzchni ślizgowych i prowadnic sprzętu.

Doskonałe do powierzchni metalowych, plastikowych i gumowych. Łatwe w użyciu chusteczki zawierające PTFE zapewniają obniżenie tarcia i pozostawiają suchą warstwę smarującą. Szybkoschnąca warstwa smarująca przylega do wielu powierzchni: drewna, metalu, tkanin, tworzyw sztucznych i gumy. Typowe zastosowania to: mechanizmy przesuwne, bieżnie, sprzęt fitness, drążki prowadzące, prowadnice okienne, gumowe uszczelki drzwi, narzędzia, koła zębate, łańcuchy, i zawiasy. Chusteczki z PTFE pozostawiają warstwę chroniącą przed wodą i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Chusteczki GymWipes

Producent 2XL Corporation oferuje teraz chusteczki dezynfekujące, zarejestrowane w Agencji Ochrony Środowiska (EPA), pakowane w dużych wygodnych opakowaniach (bardzo grube, super chłonne, o wymiarach 20 x 15 cm), przeznaczone do dezynfekowania powierzchni. Nie zawierają alkoholu, wybielaczy, ani fenolu. Chusteczki antybakteryjne GymWipes to nawilżane, jednorazowe chusteczki do dezynfekcji powierzchni, opracowane, aby zapobiegać przenoszeniu zarazków przez kontakt. GymWipes dezynfekują powierzchnie i zabijają 99,9% drobnoustrojów, które mogą powodować choroby. Podczas treningu ludzie często pocą się, kaszlą, kichają, pozostawiając zarazki, które mogą rozprzestrzeniać się i wywoływać np. przeziębienie oraz wiele innych chorób. Chusteczki antybakteryjne GymWipes są łatwym i higienicznym sposobem na zmniejszenie ryzyka infekcji przenoszonych przez klientów. Chusteczki antybakteryjne GymWipes to udowodniony sposób na eliminację takich bakterii, jak Salmonella choleraesuis (ATCC # 10708) i E. coli (ATCC # 11229). Preparat zaczyna zabijać zarazki przy kontakcie i eliminuje je do chwili całkowitego odparowania preparatu. Chusteczki antybakteryjne GymWipes Antibacterial są idealne do kontrolowania i eliminowania zarazków na powierzchniach, z którymi na co dzień kontakt ma wiele osób.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą handlową dla fitness klubów.

Galeria