UWAGA! Używasz przestarzałej przeglądarki. Witryna nie będzie wyświetlana poprawnie!
0 Zapytanie ofertowe Zobacz »
Strona głównaGYM80

GYM80

GYM80 to w 100% niemiecka marka sprzętu fitness – urządzeń siłowych wykonywanych od ponad 30 lat. Oznaczenie " Made in Germany" oznacza zobowiązanie do najwyższej jakości, jakości która złożyła się na globalny sukces firmy GYM80 producenta sprzętu fitness, sprzętu medycznego. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Gelsenkirchen. W jednym kompleksie połączone hale produkcyjne, magazyny oraz biuro połączone z salonem demonstracyjnym. Możesz na żywo zobaczyć jak wytwarzany jest sprzęt. 30 letnia historia firmy nie może rzecz jasna zostać opisana w krótkiej zakładce. W ofercie firmy w chwili obecnej znajduje się kompletna linia produktów izotonicznych serii SYGNUM oraz cała sekcja produktów medycznych serii MEDICAL oraz 4E. Cały proces projektowania, wytwarzania urządzeń odbywa się na terenie firmy GYM80. Z usług firmy korzystają kluby fitness na całym świecie m.in. największa europejska sieć klubów fitness McFit.

Jaki jest klucz do sukcesu? GYM80 to przede wszystkim najwyższa jakość materiałów i standardów produkcji. Przekłada się to na produkt, który bezawaryjnością i funkcjonalnością przewyższa konkurencję. Przedstawiamy kilka kluczowych i  podstawowych czynników decydujących o wyjątkowości naszego sprzętu.

Najwyższa jakość produkcji i komponentów;
Oferujemy rzemiosło najwyższej próby. Wytworzone z  niemieckiej stali, niemieckich komponentów. Zaprojektowany i zbudowany przez wykwalifikowanych inżynierów i rzemieślników, wspieranych przez nowoczesną linię produkcyjną której precyzję zapewnia nowoczesna automatyka. 100% Made in Germany.

Doświadczenie i rozwój;
Doświadczenie to wartość, której nie można kupić. Doświadczenie zdobywane każdego dnia przez ponad 30 lat istnienia firmy. To dlatego jesteśmy przekonani, że możemy  zaprojektować i wykonać najlepszy sprzęt

Niezależność;
Naszą misją jest maksymalizacja jakości, a nie maksymalizacja zysku. Dlatego pozostajemy niezależnym dostawcą najlepszych rozwiązań w strefach siłowni. Jesteśmy odpowiedzialni za wytworzony produkt. Nasi klienci są partnerami.

Niezniszczalność;
Dla naszych urządzeń używamy kształtownik o grubości 4 mm rury stalowej. Ta subtelna różnica w porównaniu do konkurencji daje urządzeniom najwyższą możliwą odporność i trwałość.

Bezkonkurencyjność;
Zaprojektowanie nowego urządzenia specjalnie pod wymogi klienta. Możemy to dla Ciebie wykonać. Ponad 250 urządzeń tylko dla treningu mięśni, obejmujące zarówno zdrowie i medycznych. Jest to unikalna oferta na całym świecie.

Kompletność;
Elektronika, mechanika, oprogramowanie, koncepcje. Wszystko z jednego źródła, a nawet urządzenia wykonane na zamówienie. Możemy zaprojektować i wykonać produkt niestandardowy.

Haute Couture;
Sprzęt jak szyty na miarę. Twój klub nie musi dopasowywać się do nas to my dopasujemy sprzęt dla Ciebie. Nasz sprzęt nie jest tylko srebrny lub czarny. Komponujesz wszystko od samego początku. Wybierasz kolor ramy i wykończenia, rodzaj i kolor tapicerki i haft z logo.

Wybitność doceniana przez fachowców;
Wielokrotnie wyróżniany i nagradzany m.in. w konkursie Bodylife Awards. Zdaniem niejednego właściciela studia fitness: "Gym80 robi najlepszy sprzęt treningowy w przemyśle."

Żywotność;
75% wszystkich urządzeń, jakie kiedykolwiek zostały wykonane przez GYM80 jest nadal w użyciu. Wiele z nich jest w ciągłym użyciu nawet 30 lat.

Profesjonalny serwis;
Krytyczne dla satysfakcji klienta: Skuteczny i szybki serwis, niezależnie pracujące od siebie ekipy serwisowe i Twój osobisty doradca serwisowy dostępny zawsze do Twojej dyspozycji. Porada, skuteczne wsparcie oraz pełna gwarancja.


Galeria